Webová kamera v Šošůvce

ℹ️ Informace

Vítejte na stránkách webové kamery v Šošůvce, která je umístěna u kulturního domu směrem na severovýchod. K snímání je použita starší IP kamera, která odesílá každých 5 minut nový snímek na FTP server, z toho je pak snímek stahován sem, na webové stránky. Snímek se aktualizuje každých 5-10 minut. Kamera běží od úterý 8.11.2021.

Kamera je zatím v testovacím provozu, proto je dost možné, že se snímek nebude aktualizovat jak má. V tom případě mě neváhejte kontaktovat na e-mailu (webcam@jaroslavzouhar.cz). Testovací provoz souvisí i s možnou změnou polohy samotné kamery!

🌦 Počasí

Stránky jsou včetně nějakého, snad, přehledného aktuálního souhrnu počasí a to jak a hlavní stránce přímo pod kamerou, tak v sekci 🌦 Počasí. V téhle sekci naleznete aktuální radarový výstup ze serveru Windy.com, aktuální výstrahy vydané Českým hydrometeorologickým ústavem a výstupem z blízké internetové meteostanice, která se nachází v Jedovnicích. Po rozkliknutí jednotlivých prvků budete přesměrování na danou stránku, kde naleznete více informací.

💡 Aktuality

V téhle sekci naleznete různé novinky ohledně stránek, kamery nebo dalších věcí.

📷 Kamery v okolí

Věděli jste, že tohle není jediná veřejná webová kamera v Šošůvce? Jedna taková už nějakou dobu běží na Příhoně a v blízkém okolí jsou hned další dvě a to ve Sloupu. V téhle sekci najdete víc.